مسئولین انجمن نمایش الوند از ابتدا تا کنون

مسئولین انجمن نمایش الوند از ابتدا تا کنون

آقایان جمشید سهرابی زاده و حسین آدشیرینی از مسئولین و اعضای هیات موسس انجمن نمایش الوند ضمن قدرانی از زحمات رسول رجبی بخاطر روشن نگاه داشتن چراغ تئاتر الوند در طول مسئولیت خود و اجرا کارگاه های تخصصی، به آقای محمد مهدی شهرتی بخاطر قبول و شروع مسئولیت خود در انجمن تبریک گفتند و آرزوی موفقیت برایشان کردند.

جناب آقای شهرتی مسئولیت انجمن نمایش را به شما تبریک عرض می کنیم و امیدوارم با تجربه و درایتی که از شما سراغ داریم به لطف خدا و همت علاقمندان حرفه تئآتر بتوانید از پتانسیل موجود در شهر الوند استفاده و زمینه کار و استعدادیابی شیرین ترین اتفاق زمان مدیریت شما باشد.  انشاالله

محمد مهدی شهرتی از اعضای هیات امناء سابق انجمن نمایش الوند (سال1380) بعنوان پنجمین مسئول انجمن نمایش شهرستان البرز  توسط اداره ارشاد انتخاب و شروع بکار کرد.

طی مراسمی که در اداره ارشاد برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رسول رجبی، محمد مهدی شهرتی بعنوان مسئول جدید انجمن نمایش شهرستان البرز معرفی و شروع بکار کرد.

 

بدینوسیله ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای خالصانه ی آقای رسول رجبی در زمان تصدی مسئولیت انجمن نمایش شهرستان البرز (دفتر الوند)؛  

 

برای آقای حامد شهرتی که از نامداران عرصه تئاتر و نمایش استان و از فرزندان الوند هستند توفیق روز افزون و روزهای خوبی را برای هنرمندان این عرصه از خداوند منان مسئلت می کنم.

 

احسان جاوید_روابط عمومی شهرداری الوند

 

 

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید