جلسه شورای اداری استان قزوین 1397

جلسه شورای اداری استان قزوین 1397

اولین جلسه شورای اداری استان  بمنظور تبیین شعار سال " رونق تولید "  در محل سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین در حال برگزاری است.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در اولین جلسه شورای اداری استان که به منظور تبیین شعار سال «رونق تولید» در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، بر ضرورت پیگیری و تحقق شعار سال تأکید کرد. وی گفت: اگر جامعه‌ای می‌خواهد استحکام و ایستادگی را در خودش ایجاد کند، باید فقر را از میان ببرد و سال‌هاست که از زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی نامگذاری سال‌ها به حوزه اقتصادی معطوف شده است و این موضوع اهمیت این حوزه را نشان می‌دهد. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: اقتدار کشور و سربلندی ما به اقتصاد و معیشت وابسته است.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در اولین جلسه شورای اداری استان که به منظور تبیین شعار سال «رونق تولید» در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، بیان داشت: همه باید برای تحقق شعار سال کمک کنیم و از همه امکانات داخلی خصوصا در قزوین برای تحقق شعار سال استفاده کنیم.

زاهدی استاندار قزوین در ادامه گفت: برای رسیدن به رونق تولید، مهمترین مساله بحث سرمایه گذاری است اگر در این راستا اقدامات لازم و موثر صورت گیرد ،رونق نیز شکل می گیرد. استاندار قزوین در شورای اداری استان اظهار داشت: رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و احیای واحدهایی که قابلیت بازگشت به تولید را دارند، از مهمترین اولویت های استان در سال جاری است

حجت ا‌لاسلام و المسلمین سید محمدحسن ابوتر‌ابی فرد  در نشست شورای اداری استان که در استانداری برگزار شد با تبیین شعار سال، بیان داشت: باید نیازهای اساسی جامعه را شناسایی و دقیق مطالعه کرد تا در راستای نامگذاری شعار سال موفق عمل نمود. حجت ا‌لاسلام و المسلمین سید محمدحسن ابوتر‌ابی فرد امام جمعه موقت تهران گفت: باید با برنامه ریزی، شناسایی نیازهای اساسی جامعه و کاهش هزینه های مدیریت کشور برای رونق تولید ملی اقدام کرد

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید