اولین کارگاه کسب و کارهای نوین به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز برگزار شد.

اولین کارگاه کسب و کارهای نوین به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز برگزار شد.

کارگاه کسب و کارگاه های نوین به همت کارشناسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان البرز، در مدرسه خلیج فارس نصرت آّباد برگزار شد.

کارگاه کسب و کارهای نوین به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در مدرسه خلیج فارس نصرت آّباد برگزار شد. این کارگاه با حضور رسول رجبی کارشناس  اداره ارشاد و مهندس ستوده از افراد موفق در حوزه راه اندازی استارتاپ سامانه جامع گردشگری مجازی استان قزوین برگزار شد.  

رجبی کارشناس  اداره ارشاد در این جلسه با تاکید بر اینکه  در چند سال  آینده شاهد تغییرات گسترده در حوزه کسب و کارهای نوین خواهیم بود، لزوم آشنایی دانش آموزان را با این مشاغل انکار ناپذیر دانست و گفت: سهم عمده مشاغل را در آینده در این حوزه شاهد خواهیم بود که لازم است دانش آموزان در کنار تحصیل در مدارج بالاتر از هم اکنون به فکر ایجاد و توسعه مهارت ها و قابلیت های خود در این بستر باشند. در ادامه ستوده با اشاره به قواعد و اصول راه اندازی استاتاپ ها و همچنین مشاغل حوزه فضای مجازی ، نمونه های موفق در این حوزه را برای دانش آموزان مثال زدند و آنها را با فرآیند های  این نوع کسب و کار آشنا ساختند.

 

توصیه شده برای شما

دیدگاه خود را بنویسید